Interesante

Availability: Out of Stock

Nutribullet 500W

Brands:
SKU: NB505-1

Blender Nutribullet. Cilesi e garantuar dhe nje investim i duhur per familjet tuaja.

Përshkrim

Nutribullet është zgjidhja më e shpejtë dhe më e lehtë për të bërë smoothie të mbushura me lëndë ushqyese.
Mbusheni me perberesit tuaja të preferuara, qofshin fruta ose perime dhe shtojini edhe nje mase lengu sic mund te jete; qumesht; kos; uje; leng frutash…
Motori i fuqishëm: 500 wat , thika te rafinuara për nxjerrjen e lëndëve ushqyese përziejnë cdo lloj fruti apo perime si dhe fruta te thata.
📦Ne paketim ju vijne dy gotat dhe motorri Nutribullet
💁🏼‍♀️Garanci dhe cilesi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Nutribullet 500W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved