Interesante

Availability: Out of Stock

PESHORE DIXHITALE PER VALIXHE

L1,500,00

Peshore Dixhitale per Valixhe

Max i peshes eshte 50 kg
Peshon per 2 sekonda mjafton ta lidhni ne doreze dhe pastaj te terhiqni ne dore dhe del pesha

S’ka stok

Përshkrim

Peshore Dixhitale per Valixhe

Max i peshes eshte 50 kg
Peshon per 2 sekonda mjafton ta lidhni ne doreze dhe pastaj te terhiqni ne dore dhe del pesha

Peshon ne lb dhe kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PESHORE DIXHITALE PER VALIXHE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved