Interesante

Availability: In Stock

PAJISJE PER DREJITM KURRIZI

SKU: KOSMODISK

L800,00

Pajisje per drejtim kurrizi
Puna e perditshme dhe pa pushim te gjitheve po na lodh duke mbajtur nje pozicion te njejte cdo dite!
Shpina jone ka nevoje te qendroje drejte ne menyre qe mos te ndjejme lodhje, marrje mendsh, lodhje qafe e shume efekte negative!

Category:

Përshkrim

Pajisje per drejtim kurrizi
Puna e perditshme dhe pa pushim te gjitheve po na lodh duke mbajtur nje pozicion te njejte cdo dite!
Shpina jone ka nevoje te qendroje drejte ne menyre qe mos te ndjejme lodhje, marrje mendsh, lodhje qafe e shume efekte negative!

Prandaj sjellim kete pajisje nga me te kerkuarat ne bote per 2 vitet e fundit
Kjo eshte zgjidhja per nje kurriz te drejte dhe jo me te lodhur nga kerrusja

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PAJISJE PER DREJITM KURRIZI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: PAJISJE PER DREJITM KURRIZI L800,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved