Interesante

Availability: In Stock

Mbajtese Funksionale Lavamani

L590,00

Përshkrim

Mbajtese Funksionale 3ne1
Cdo gje behet me e lehte kur ke produktet e duhura. Dhe kete jua mundeson @interesante_albania 🤗
Mbajtese qe vendoset tek rubineti 🚿
E pajisur me 3 ndarje per te vendosur sfungjerin , telin e eneve dhe pecetat e pastrimit (ose produkte sipas deshires tuaj)
Montohet kollaj dhe zgjidh goxha pune 🤗🤗😁😁

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbajtese Funksionale Lavamani”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Mbajtese Funksionale Lavamani L590,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved