Interesante

Availability: Out of Stock

HEKUR BRAUN SI1040

Brands:

L4,000,00

S’ka stok

Përshkrim

Avulli: 120 g/min
Shpejtësia e avullit: 25 g/min
Veshja e pllakës: SuperQeramike
Depozita e ujit: 220 ml
Kursimi i energjisë: 50%
Gjatësia e kordonit të rrymës: 1,9 m
Fuqia (W): 2000w
Ngrohje e shpejtë: 35 s

Mbrojtje inteligjente e tekstilit falë Teknologjisë iCare
Me buton vetepastrimi
Per hekurosje vertikale dhe horizontale

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HEKUR BRAUN SI1040”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved