Interesante

Availability: In Stock

Mbajtese Televizori

L790,00

Përshkrim

Mbajtese Televizori 📺
Krijoni hapsiren qe ju duhet , duke organizuar cdo gje ne menyre sistematike.
Kjo mbajtese montohet lehtesisht ne pjesen e pasme te televizorit, dhe ju mund te mbani dekoderin aty, pultin e tv, nje fotografi, dekor apo cdo objekt tjeter qe deshironi.
Eshte e thjeshte per tu vendosur, fiksohet mire mbas televizorit duke e shtrenguar ju me ane te butonave qe ka anash.
Nuk leviz fare, dhe mban cdo lloj peshe per produktet e siperpermendura.
E vendosni apo dhe e hiqni sipas deshires.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbajtese Televizori”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Mbajtese Televizori L790,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved