Interesante

Availability: Out of Stock

MBAJTESE DERE OSE DRITARE

SKU: 1000

L500,00

E thjeshte dhe praktike!
E vendosni nga te dyja anet e deres, dhe ajeri ftoht do rrij jashte ndersa i ngrohti brenda deres.

S’ka stok

Category:

Përshkrim

Mbajtese per te dera ose dritarja, qe nuk lejon ajrin e ftohte te futet brenda

E thjeshte dhe praktike!
E vendosni nga te dyja anet e deres, dhe ajeri ftoht do rrij jashte ndersa i ngrohti brenda deres.
Kurseni energjine dhe parate , me kete super risi qe jua sjell vetem Interesante!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MBAJTESE DERE OSE DRITARE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved