Interesante

Availability: In Stock

Makinë qethëse (VGR V-299)

L2,000,00

Makinë prerëse flokësh perfekte për të gjitha modelet e flokëve.

E ringarkueshme: Karikoni për vetëm 1,5 orë dhe përjetoni rezultate të shkëlqyera me teknologjinë më të avancuar të prerësve të klasit botëror VGR. Kjo mund të zgjasë për 2 orë pas karikimit të plotë. E paketuar me bateri litium-jon 600Mah

 

Përshkrim

Mund të përdoret për të rruar mjekrën, flokët etj. Pas prerjes, tehu i papërshkueshëm nga uji mund të lahet nën rubinet, gjë që është shumë e përshtatshme dhe e shpejtë. Dhuratat më të mira për meshkujt/babanë/burrat/të dashurin për Ditën e Falënderimeve, Krishtlindjet, Vitin e Ri dhe festat e tjera për prerjen e flokëve dhe prerjen e mjekrës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makinë qethëse (VGR V-299)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Makinë qethëse (VGR V-299) L2,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved