Interesante

Availability: In Stock

Mini Kamer IP

L1,990,00

Ideale per ta vendosur ne çdo cep te shtepise, biznesit tuaj per te monitoruar nga grabitjet qe mund te ndodhin.
Kamera ka permasa shume te vogla, nuk dallohet kollaj.
Montohet lehtesisht ne ambiente te ndryshme.

Përshkrim

Mini Kamer me Wireless
Ideale per ta vendosur ne çdo cep te shtepise, biznesit tuaj per te monitoruar nga grabitjet qe mund te ndodhin.
Kamera ka permasa shume te vogla, nuk dallohet kollaj.
Montohet lehtesisht ne ambiente te ndryshme.
Mund ta lidhni me telefonin tuaj dhe te shikoni ne kohe reale çfare ndodh.
Monitoron levizjet qe ndodhin para kameres dhe çon njoftimin tek telefoni juaj.
Mini Kamera eshte ideale per te pare si ne drite, diten ashtu edhe ne erresire gjate nates.
Punon me bateri te karikueshme
Kamera ka permasa: 4.5*4*2cm
Formati i videos: AVI
Rezolucioni i videos: 1080P
Vizioni i nates: 0.5Lux
Frame Rate: 25fps
Kendi i Shikimit: 150 grade
Kohezgjatja e baterise: 1 – 3 ore
Kapaciteti: 128Gb
Funksionon per pajisjet Android dhe iOS
Ka vend per te vendosur karten e memories

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mini Kamer IP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Mini Kamer IP L1,990,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved