Interesante

Availability: In Stock

Hekur rrobash me pompë

L3,500,00

Hekur rrobash me sistem avullimi statik. Hekuri qëndron duke avulluar deri në momentin e fikjes.

Category:

Përshkrim

  • Fuqia: 2400 W
  • Funksionon me pompim të avullit
  • Me pllakë qeramike
  • Than, spërkat dhe e pajisur me avull të fuqishëm
  • Me gradacion sipas materialit të rrobave
  • Pasi shtypim butonin e avullit, ai rri statik duke avulluar deri në momentin e fikjes
  • Ka funksion vetëpastrues
  • Rezultat fantastik në vetëm pak sekonda

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hekur rrobash me pompë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Hekur rrobash me pompë L3,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved