Interesante

Availability: In Stock

HEKUR BRAUN SI9270WH

Brands:

L14,000,00

Përshkrim

HEKUR BRAUN SI9270

TexStyle 9 është hekuri më i shpejte i Braun dhe fjala e fundit e teknologjise se hekurave.
Eshtë i pajisur me pllaken e parë në botë FreeGlide 3D.
TexStyle 9 ka gjithashtu modalitetin inteligjent iCare (mbron rrobat tuaja me një temperaturë të sigurt për të gjitha llojet e tekstileve)
Modeli TexStyle 9 është gjithashtu i pajisur me një dorezë të butë duke rritur komoditetin e përdorimit.

Avulli: 225 g/min
Shpejtësia e avullit: 50 g/min
Veshja e pllakës: SuperQeramike
Depozita e ujit: 330 ml
Kursimi i energjisë: 65%
Gjatësia e kordonit të rrymës: 2.5 m
Fuqia (W): 3000 w
Ngrohje e shpejtë: 20 s
Mbrojtje inteligjente e tekstilit falë Teknologjisë EloxalPlus
Me buton vetepastrimi
Hekurosje vertikale dhe horizontale

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HEKUR BRAUN SI9270WH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: HEKUR BRAUN SI9270WH L14,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved