Interesante

Availability: In Stock

PAJISJE PER MUSHKONJAT

L800,00

Pajisje per mushkonjat 🦟
Modeli me i ri per eleminimin total te insekteve qe ju bezdisin, qofte gjate qendrimit ne shtepi, apo naten kur ju flini
E vetmja pajisje me cmim ekonomik, dhe perdorim efikas
Nuk ben zhurme, nuk leshon pesticide…
Categories: ,

Përshkrim

Pajisje per mushkonjat 🦟
Modeli me i ri per eleminimin total te insekteve qe ju bezdisin, qofte gjate qendrimit ne shtepi, apo naten kur ju flini
E vetmja pajisje me cmim ekonomik, dhe perdorim efikas
Nuk ben zhurme, nuk leshon pesticide.
Vepron me ane te sistemit katalitik, duke i afruar mushkonjat dhe me pas duke i ngordhur.
Pjesa e poshtme e pajisjes sherben per mbledhjen e insekteve te ngordhura dhe pastrohet kollaj
Hapesira e veprimit: 20-50 m2

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PAJISJE PER MUSHKONJAT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: PAJISJE PER MUSHKONJAT L800,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved