Interesante

Availability: In Stock

Frulator Dore Kenwood 4 në 1

Brands:

L7,500,00

Paisja me aksesoret me te rendesishem per nje amvise, e cila s’do te bente dot pa to!

Ne kete set ju mund te gjeni rrahesen e vezeve metalike, shkopin per pure, griresen si dhe frulatorin shkop inox me 3 tehe thika.

Fuqia: 850W.

Kapaciteti: 1L.

Përshkrim

KENWOOD ju prezanton cilesine me te mire te perzieresave shkop.

Ne kete set ju mund te gjeni rrahesen e vezeve metalike, shkopin per pure, griresen si dhe frulatorin shkop inox me 3 tehe thika.

Kjo paisje ka nje perdorim te gjere ne kuzhine; ku mund te perdoret per smoothi, salca apo supa te nxehta kremoze, per te grire perime, fruta apo fruta te thata. Pergatitja e pures tashme do te jete me e thjeshte se kurre.

Fuqia: 850W

Perdorimi: Duhet perdorur me pulse qe do te thote 10 sekonda pune 1 sekond pushim pastaj prap 10 sekonda pune, pra me pushime. kete menyre perdorimi ka cdo frulator.

Kodi: HBM40.306WH

Kapaciteti: 1L.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Frulator Dore Kenwood 4 në 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Frulator Dore Kenwood 4 në 1 L7,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved