Interesante

Availability: In Stock

Tostier Grill Sokany

Brands:

L5,000,00

Përshkrim

🥪TOST ELECTRIC GRILL🥪

🥯Super tost me fuqi 2000wat
🥯2 pllaka qe nuk ngjisin
🥯E perdorni si grill per pjekje perime dhe mishi , si dhe tost/sandwich
🥯Me vend te pershtatshem per mbledhjen e yndyres se panevojshme
🥯Nxehet brenda 30 sekondash
🥯Me buton qe ndizet drita pasi perfundon ushqimi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tostier Grill Sokany”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Tostier Grill Sokany L5,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved