Interesante

Availability: In Stock

Blender (AV129)

Brands:
SKU: AV129

L13,000,00

Ky model blenderi mund te perdoret edhe per bare dhe restorante
Kapaciteti i gotes 2.5 L
Fuqia maksimale 3800W

Përshkrim

Blender

Marka Avinas
Modeli AV129

Ky model blenderi mund te perdoret edhe per bare dhe restorante
Kapaciteti i gotes 2.5 L
Fuqia maksimale 3800W
Sherben per pergatitjen e smoothit, supave kremoze, salcave
Mund te grini akull, fruta te thata brenda ne smoothie
Thikat me tehe te mprehta te cilat bejne te mundur homogjenizimin e ushqimit ne pak sekonda.

Informacion shtesë

FUQIA

FUQIA, 1800 W

KAPACITETI I GOTES

KAPACITETI I GOTES, 2L

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Blender (AV129)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Blender (AV129) L13,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved