PASTRUES DHE VIBRUES FYTYRE FLAWLESS

PASTRUES DHE VIBRUES FYTYRE FLAWLESS

L1,500.00 L990.00

Pastruesi i fytyres eshte nje pastrues revolucionar, antimikrobik dhe shtresues që promovon shfaqjen e një lëkure rrezatuese, të pastër, më rinore.
Gjithcka në një për pastrimin dhe masazhimin e fytyrës tuaj…

Qty:
Compare

Description

Pastruesi dhe Vibrues Flawless
Pastruesi i fytyres eshte nje pastrues revolucionar, antimikrobik dhe shtresues që promovon shfaqjen e një lëkure rrezatuese, të pastër, më rinore.
Gjithcka në një për pastrimin dhe masazhimin e fytyrës tuaj
Flawless eshte nje paisje qe ofron mënyra të shumta që ju lejojnë të përshtatni rutinën per fytyren tuaj.
Kaloni nga një dridhje e ulët në e lartë për të masazhuar fytyren ose per te hequr papastërtitë, vajin dhe qelizat e vdekura të lëkurës që mblidhen në lëkurë.
Zgjidhni mënyrën e masazhit për të ndihmuar në stimulimin e qarkullimit, për të ndriçuar fytyrën dhe për të nxitur prodhimin e kolagjenit.
Koka prej silikoni është ultra-higjenike.
Pastrimi i përsosur është zgjidhja juaj per nje lekure rinore.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTRUES DHE VIBRUES FYTYRE FLAWLESS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X