Aparat Per Shkrirje Dylli

Aparat Per Shkrirje Dylli

L1,000.00 L700.00

Qty:
Compare

Description

Aparat dylli
Ideale per shkrirje maksimale dhe te plote te dyllit.
Nxeh dhe shkrin dyllin ne pak sekonda.
Praktik dhe i thjeshte per tu marr me vete kudo.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aparat Per Shkrirje Dylli”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X