Interesante

Availability: In Stock

Aparat Per Shkrirje Dylli

L700,00

Përshkrim

Aparat dylli
Ideale per shkrirje maksimale dhe te plote te dyllit.
Nxeh dhe shkrin dyllin ne pak sekonda.
Praktik dhe i thjeshte per tu marr me vete kudo.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aparat Per Shkrirje Dylli”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Aparat Per Shkrirje Dylli L700,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved