Interesante

Availability: In Stock

Mashe Me Gogla

L1,000,00

Categories: ,

Përshkrim

✅Mashe e dizenjuar per te bere onde dhe vale
✅Materjal qeramik i jonizuar i cili transformon flkket e thata ne floke te bute me shkelqim dhe te shendetshem
✅Temperature maksimale 210⁰C
✅Nxehtesi maksimale ne 50 sekonda

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mashe Me Gogla”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Mashe Me Gogla L1,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved