Interesante

Availability: In Stock

Super heronjtë

L1,200,00

Category:

Përshkrim

Super Heronjte me te dashur per femijet tuaj:
1. Kapiten Amerika
2. Iron Men
3. Hulku
4. Spider Man
5. Batman

Vijne ne formatin e tyre me gazmor. Perdoren me karikim dhe jane imitues, perserisin fjalet qe u flet femija duke e cuar argetimin ne tjeter nivel. Bejne muzike dhe levizin duke kenduar kenge te ndryshme duke e argetuar femijen gjate gjithe kohes
Lartesia 32 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Super heronjtë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Super heronjtë L1,200,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved