Interesante

Availability: In Stock

Kukull me bateri

L800,00

Per te gjitha vogelushet qe preferojne nje kukull si lojen e tyre te pare ne ju sugjerojme nje Kukull me Bateri.

Category:

Përshkrim

Per te gjitha vogelushet qe preferojne nje kukull si lojen e tyre te pare ne ju sugjerojme nje Kukull me Bateri.

E thjeshte dhe shume praktike per femijen tuaj, e programuar per te kenduar kenge te ndryshme, kjo kukull mund te behet argetimin kryesor i femijes.

33 cm madhesia

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kukull me bateri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Kukull me bateri L800,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved