Interesante

Availability: In Stock

Tabelë e bardhë për djem

L2,200,00

Tabele argetuese per femijet 2 ne 1. Nga njera ane e bardhe dhe tjetra e zeze, tabela ofron shumllojshmeri argetimi per femijet tuaj.

Category:

Përshkrim

Tabela nga njera ane eshte e bardhe ku femijet shkruajne me lapustil dhe e fshijne prape me fshiresen qe ka vet tabela. Gjithashtu per me shume mundesi argetimi mund te ngjisin dhe shkronja e numra ne pjesen e bardhe.
Shkronjat e numrat jane ne paketim.
Nga ana tjeter eshte derrase e zeze si ne shkolle. Femijet mundt te shkruajne me shkumesa te bardhe duke improvizuar keshtu shume mire oret e mesimit ne shkolle a ne kopshte.
Shkumesat gjithashtu i ka ne paketim tabela.

Permasat e tabeles jane
44,5cm x 38cm x 94,5 cm

Vjen ne ngjyre roze per goca
Ose ngjyre e verdh me blu per cuna

You're viewing: Tabelë e bardhë për djem L2,200,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved