Interesante

Availability: In Stock

TABELE + TAVOLINE ME DRITE LED PER DJEM

L1,500,00

Kjo tavoline me drite led është mënyra me argëtuese dhe e lehtë për të vizatuar!

Category:

Përshkrim

Lejoni fëmijën të zhvillojë kreativitetin në të gjitha aspektet e krijimit.
Kjo lodër i mundëson fëmijës tuaj të shprehet artistikisht.
. Tavolina me drite paloset për tu mbajtur kudo.

Kjo Tavoline Me drite led është një mënyrë argëtuese dhe e lehtë për të vizatuar!

Fikni dritat, ndizni driten e tavolines, dhe lerini femijet te argetohen.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TABELE + TAVOLINE ME DRITE LED PER DJEM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: TABELE + TAVOLINE ME DRITE LED PER DJEM L1,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved