Interesante

Availability: Out of Stock

SMARTWATCH MACARON

L1,490,00

S’ka stok

Përshkrim

SMARTWATCH #MACARON

Produkti me i ri ne @interesante_albania me nje cmim fantastik

Nje ore byrzylik qe kryen shume funksione:

-Te gjitha aktivitetet dhe veprimtarite e nje dite ( ecje/hapa, kalorite e humbura, miljet e pershkruara..)

-Rrahjet e zemres, presionin e gjakut

-Monitorim i gjumit ( zgjimi dhe fjetja)

-REMINDER ( per telefonata, njoftime, informacione ..)

– Nese e lidhni oren me telefonin, cdo sms ne whatsup, Facebook, apo cdo app tjeter, do ju vij me njoftim ne ekranin e ores

Plot funksione ne nje paisje!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SMARTWATCH MACARON”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved