Interesante

Availability: In Stock

Makine rroje dhe qethese Profesionale nga V-Benz

L1,190,00

Përshkrim

Makine rroje dhe qethese Profesionale nga V-Benz
Perfshin 4 koka prerese dhe shkurtuese
(3mm,6mm,9mm) furce pastrimi fishin e
karikimit dhe Vaj argani per te zbutur mjekren.
I Per rruajtje, prerje (qethje) dhe modelim profesional
ne nje pajisje te vetme.
– Bèrè me material celik inox
I pershtatshem ne tè gjitha llojet e lèkurès.
Me karikim.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makine rroje dhe qethese Profesionale nga V-Benz”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Makine rroje dhe qethese Profesionale nga V-Benz L1,190,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved