Interesante

Availability: In Stock

Set Perzieres 3ne1

L1,990,00

Nje produkt i domosdoshem per cdo familje, Set i kompletuar 3ne1

Përshkrim

Set Perzieres 3ne1
Ky eshte seti qe i duhet cdo kuzhine.
Permban: rrahesen e vezeve, goten, dhe Perzieresi shkop
Fuqia motorrike : 1000 w
Beni embelsira, grini fruta ose perime, supra kremoze etj, sepse ky set jua mundeson te gjitha 🥰

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set Perzieres 3ne1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Set Perzieres 3ne1 L1,990,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved