Interesante

Availability: Out of Stock

Rrahese Vezesh LH956

L1,490,00

🛒 Rrahese Vezesh 🛒
👩‍🍳 Per ju amvisa kursen kohe dhe energji

S’ka stok

Përshkrim

🎂Pergatisni emblesira te ndyshme
🍰Me 5 shkalle shpejtesise
🍰2 rrahese brumi
🍰2 rrahese vezesh dhe kremrash
🌊Pastrohet lehtesisht

fuqia 500w

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rrahese Vezesh LH956”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved