Interesante

Availability: In Stock

Raft muri i madh

L700,00

Praktike dhe nuk ze shumë hapësirë.

Përmasat 55x17x12 cm.

Me 3 kate.

Përshkrim

Raft muri i madh.

Ideale për organizimin e produkteve tuaja.

Praktike dhe nuk ze shumë hapësirë.

Vetëm në ngjyrë të bardhë.

Montohet shumë thjeshtë në mur.

Me 3 kate.

Përmasat 55x17x12 cm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Raft muri i madh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Raft muri i madh L700,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved