Interesante

Availability: Out of Stock

Raft muri i vogël

Brands:

L500,00

Permasat 45x10x12 cm.

Praktike dhe nuk ze shumë hapësirë.

Montohet shumë thjeshtë në mur.

Me 3 kate.

S’ka stok

Përshkrim

Raft muri i vogël.

Ideale për organizimin e produkteve tuaja.

Praktike dhe nuk ze shumë hapësirë.

Vetëm në ngjyrë të bardhë.

Montohet shumë thjeshtë në mur.

Me 3 kate.

Permasat 45x10x12 cm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Raft muri i vogël”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved