Interesante

Availability: In Stock

LARESE RROBASH MEKANIKE

L400,00

Categories: ,

Përshkrim

Sado qe teknologjite perparojne, traditat ngelen
Sjellim produktin me te vecante, qe ju ndihmon ne larjen e rrobave (te tipit corape, bluza, etj)
Ne dorezen qe ka produkti , hidhni solucionin per larjen e rrobave, mbusheni paisjen me uje, dhe duke perdorur dorezen, behet larja e rrobave
Produkti eshte mekanik, pra sperdor korent.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “LARESE RROBASH MEKANIKE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: LARESE RROBASH MEKANIKE L400,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved