Interesante

Availability: In Stock

Prozhektor kunder ujit (HURRY-BOLT HB-2678)

L900,00

Prozhektor me karikim diellor

Categories: ,

Përshkrim

  • Me karikim diellor
  • Karikim me fishe USB
  • Bateri lithium
  • Mund te mbaje deri ne 5-8 ore
  • Jep nje ndricim te forte dhe me kend te gjere, duke jua bere pamjen me te lehte.
  • Ngjyra që lëshon: I bardhe/I verdhe
  • Ju lejon dhe karikimin e telefonit

 

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Prozhektor kunder ujit (HURRY-BOLT HB-2678)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Prozhektor kunder ujit (HURRY-BOLT HB-2678) L900,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved