Interesante

Availability: In Stock

Pjaster SOKANY(SK-1913)

L3,000,00

Pjaster SOKANY SK-1913 vjen e perforcuar me plake qeramike te dyfishte.

E pershtatshme per sallone dhe per perdorim vetjak

 

Categories: ,

Përshkrim

Temperatura maksimale arrin deri ne 550 grade celsius.

Nje ekran LCD tek e cili shfaqet temperatura dhe behet me i lehte kontrolli i saj.

60 minuta pas ndezjes fiket automatikisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjaster SOKANY(SK-1913)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Pjaster SOKANY(SK-1913) L3,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved