Interesante

Availability: Out of Stock

Pjastër profesionale Sokany (sk-985)

L2,500,00

Gradim maksimal
Temperaturë maksimale 950• F
Nxehtësi maksimale për 3 minuta

S’ka stok

Categories: ,

Përshkrim

Gradim maksimal
Temperaturë maksimale 950• F
Nxehtësi maksimale për 3 minuta
Pllaka qeramike të keratinizuara
Pllakat ndihmojnë në shkëlqimin e flokut dhe e zbusin atë
Kabëll që rrotullohet 360⁰
Çelës qe e mban te mbyllur dhe te hapur pjasterin
Buton ON/OFF
Me ekran Led nga i cili mund te kontrolloni temperaturen
Pas 60 minutash fikët automatikisht
2 butona përdorimi sipas kategorise së flokut, të shëndetshëm ose të dëmtuar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjastër profesionale Sokany (sk-985)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved