Interesante

Availability: Out of Stock

Mashe 2n1 (Geemy gm-296)

L1,000,00

Styler Gemei kryen funksionin e dy instrumenteve njëherësh. Me të, ju mund të krihni flokët dhe ti stiloni ato. Një pajisje e tillë duhet të ketë çdo vajzë.

Stiluesi kryen funksione të tilla si: valëzim, kaçurrela, drejtues.

Ai i vetëm kryen funksionet e dypajisjeve të veçanta.

Gemei Styler është shumë miqësor për përdoruesit.

S’ka stok

Categories: ,

Përshkrim

Temperatura e ngrohjes është 360gradë. Kjo pajisje është mjaft e përshtatshme për këtë lloj floku, si të trashë dhe normal. Nëse keni flokë të dëmtuar, atëherë duhet të ndani një fije për vetëm disa sekonda.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mashe 2n1 (Geemy gm-296)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved