Interesante

Availability: In Stock

Perzieres Profesional

Brands:
SKU: Frape & Milkshake

L12,000,00

Nese keni nje lokal, restorant, ambjente zyre apo qofte dhe ne shtepi, ju sjellim paisjen me profesionale per milkshake,frappè etj…

Përshkrim

Nese keni nje lokal, restorant, ambjente zyre apo qofte dhe ne shtepi, ju sjellim paisjen me profesionale per milkshake,frappè etj..
CILESI ABSOLUTE
E gjitha inoks, me fuqi 280watt !
Ky eshte produkti qe ju duhet, nese doni te beni blerje te zgjuara!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Perzieres Profesional”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Perzieres Profesional L12,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved