Interesante

Availability: In Stock

Thekese Buke Kenwood (ttm470)

Brands:

L10,000,00

KENWOOD ju ofron produktin me te mire dhe unik ne kategorine e thekeseve te bukes.
Kjo thekese buke me 4 vende e thek buken ne fare pak sekonda per shkak te nxehtesise qe ka.

Përshkrim

KENWOOD ju ofron produktin me te mire dhe unik ne kategorine e thekeseve te bukes.
Kjo thekese buke me 4 vende e thek buken ne fare pak sekonda per shkak te nxehtesise qe ka.
Permban disa nivele nxehtesie. Mund te ngrohni brioshin ose embelsirat e tjera ne zgaren e siperme qe pajisja permban. Gjithashtu kjo pajisje ne pjesen e poshtme eshte e pajisur me mbledhesen e therrimeve.
Shume komode per mengjese te shpejta.
Fuqia-1500W dhe dizajni komplet inox

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Thekese Buke Kenwood (ttm470)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Thekese Buke Kenwood (ttm470) L10,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved