Interesante

Availability: In Stock

AROMATIZUES

L500,00

Aromatizues , i cili karikohet dhe sherben si drite gjumi
E vecanta e kesaj pajisje , eshte pamja super e bukur qe te jep , nje drer te cilit i ndryshojne ngjyrat cdo 2 sekonda
Brenda ne pajisje mund te vendosni nje aromatizues, dhe ai do shperndahet ngadale ne hapsiren ku ju e keni vendosur

Categories: ,

Përshkrim

Aromatizues , i cili karikohet dhe sherben si drite gjumi
E vecanta e kesaj pajisje , eshte pamja super e bukur qe te jep , nje drer te cilit i ndryshojne ngjyrat cdo 2 sekonda
Brenda ne pajisje mund te vendosni nje aromatizues, dhe ai do shperndahet ngadale ne hapsiren ku ju e keni vendosur
Falni femijeve tuaj te vegjel nje imagjinate shum ngjyreshe per ta ber gjumin edhe me te rehatshem
Pajisja esht tejet e vogel dhe nuk ben asnje lloj zhurme
Perdoret jo ne ambjent te ndricuar , sepse keshtu i humbisni magjine e ngjyrave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AROMATIZUES”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: AROMATIZUES L500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved