Interesante

Availability: In Stock

KAPAK PER SHISHE

L400,00

Categories: , ,

Përshkrim

Kapak per shishe
Mos lejoni tju derdhet pija juaj e preferuar
Me kapaket prej silikoni ju mund ta ruani pijen tuaj qe mos te derdhet dhe ta konsumoni me vone sipas deshires
Paketimi ka 6 kapak

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KAPAK PER SHISHE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: KAPAK PER SHISHE L400,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved