Interesante

Availability: In Stock

Mikrofon Per Karaoke

L1,190,00

Categories: ,

Përshkrim

🎤Mikrofoni me i shitur per karaoke me bluetooth per femije dhe te rritur🎼

▪️Ky është një mikrofon magjik + boks me Bluetooth, me anë të këtij mikrofoni ju mund të këndoni këngë, të regjistroni një këngë, ose të luani këngën tuaj!
▪️Cilësi e shkëlqyer e zërit: redukton zhurmën në nivel vërtet të ulët duke ju sjellë , zë të qartë dhe delikat.

🔵Pa ndryshim nga mikrofonat profesional, kjo fale materialit te tij cilesore dhe me e rendesishmja fale sherbimit te tij efikas dhe te sakte

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mikrofon Per Karaoke”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Mikrofon Per Karaoke L1,190,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved