Interesante

Availability: In Stock

Mbajtese per tharese flokesh

L490,00

Përshkrim

Mbajtese per tharese flokesh
Sistemoni ne menyre estetike thareset , sidomos kur keni nje sallon parukeri, por edhe ne shtepi 👩🏼
Mbajtesja me e vecante per tharese!
Nuk ze fare vend.
E bukur estetikisht dhe ju zgjidh goxha pune 😁

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbajtese per tharese flokesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Mbajtese per tharese flokesh L490,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved