Interesante

Availability: In Stock

Makine Rroje GW

L990,00

Makine rroje per meshkuj dhe femra, ne forme brisku.

Përshkrim

Makine rroje 9cm
💈produkti me i ri ne forme depilatori universal per meshkuj dhe femra
💈teper praktik , me karikim, mund ta merrni me vete kudo , ne cante.
💈i gjithi trup metalik i gdhendur me fuqi 3W
💈per nje karikim te plote i duhen rreth 60minuta
💈eleminoni qimet e padeshiruara ne pak min

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makine Rroje GW”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Makine Rroje GW L990,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved