Interesante

Availability: In Stock

MAKINE QETHESE MODEL SN-6026

L1,490,00

Makine qethese dhe rroje 3ne1.

Përshkrim

Punon me karikim
3 koka ne paketim
– koka per rroje zero
-koka per qethje + 1 kreher
-koka per qimet e hundes dhe
Fishe karikimi
Furce dhe vaj pastrimi

Fuqia e makines: 3w
Koha per karikim: 4-7 ore
Koha per perdorim: 40 minuta

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MAKINE QETHESE MODEL SN-6026”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: MAKINE QETHESE MODEL SN-6026 L1,490,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved