Interesante

Availability: In Stock

Makine me Telekomande

L550,00

Makine me Telekomande super argetuese.

Category:

Përshkrim

Makine me Telekomande super argetuese. Perzgjidhni ngjyren e preferuar midis te kuqes dhe te verdhes dhe dhurojini femijes tuaj nje argetim me shume.
Gjatesia 17 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makine me Telekomande”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Makine me Telekomande L550,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved