Interesante

Availability: In Stock

Kamion

L350,00

Kamion me makina brenda per te gjithe vogelushet qe adhurojne makinat.

Category:

Përshkrim

Kamion me makina brenda per te gjithe vogelushet qe adhurojne makinat. Nje loje argetuese dhe plot diversitet.
30cm x 8 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kamion”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Kamion L350,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved