Interesante

Availability: In Stock

PURIFIKUESI I AJRIT UV DHE FILTRA KARBONI

L1,000,00

Purifikuesi i Ajrit UV dhe filtra Karboni
Nje pajisje super e domosdoshme ne çdo kohe
Kjo paisje me ane te filtrave te karbonit vret bakteriet dhe e kthen ajrin ne ajer te paster dhe te purifikuar…
Categories: ,

Përshkrim

Purifikuesi i Ajrit UV dhe filtra Karboni
Nje pajisje super e domosdoshme ne çdo kohe
Kjo paisje me ane te filtrave te karbonit vret bakteriet dhe e kthen ajrin ne ajer te paster dhe te purifikuar
Ky produkt punon me kok me fish usb çka e ben fare te lehte edhe perdorimin sepse mund te vihet me makine, ne tualet, ne dhome gjumi, ne kuzhine, ne zyren tuaj etj..
Me ane te UV dhe filtrave te karbonit
Kjo pajisje e freskon ajrin dhe e pastron ate!
Eshte e afte te pastroi 40m³/h

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PURIFIKUESI I AJRIT UV DHE FILTRA KARBONI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: PURIFIKUESI I AJRIT UV DHE FILTRA KARBONI L1,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved