Interesante

Availability: Out of Stock

Mashe Flokesh 3 shufra GW-18

L2,200,00

Ky kreher gjen perdorim tek shume vajza dhe gra sepse nuk djeg flokun per shkak te materjalit te dhembezave te kreherit.

Perdoret pasi floku eshte i lare dhe i thare, atehere ndahet floku ne seksione dhe fillohet kalohet kreheri pergjate flokut, nga rrenja te maja.

Perfekte për flokë të gjatë.

Vjen ne 3 ngjyra.

Rregullimi i nxehtesise deri ne 210 grade.

S’ka stok

Categories: ,

Përshkrim

Perfekte për flokë të gjatë.

Vjen ne 3 ngjyra.

Rregullimi i nxehtesise deri ne 210 grade.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mashe Flokesh 3 shufra GW-18”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved