Interesante

Availability: In Stock

Furre per Thonj UV/LED 120W

L2,000,00

Furre UV super e fuqishme, 120W per te thare xhelin.

Përshkrim

Me ane te dritave Led te fuqishme xheli do te thahet shume mire dhe shpejte. plot 120W ne sherbimin e klientit tuaj. Ne pjesen e siperme te furres eshte  nje doreze praktike  me ane te se ciles klientet mund ta levizin driten lehte. Sapo futet dora ne furre ndizet automatikisht. Furra ka nje dizajn te lakuar dhe gjysme te mbyllur qe mbron syte tuaj nga reflektimet e drites. Ne kete furre mund te vendosni kohematesin ne 10s, 30s, 60s ose 99s per te thare xhelin.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Furre per Thonj UV/LED 120W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Furre per Thonj UV/LED 120W L2,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved