Interesante

Availability: In Stock

Pjaster Flokesh (Km-531)

L1,000,00

Fuqia: 40W.

Rregullim i temperaturës 220 gradë.

Categories: ,

Përshkrim

Pjaster per drejtim flokesh

Jundihmon te drejtoni floket ne pak caste. Pllaka qeramike nuk lejon flokun te digjet dhe ka mbrojtje maksimale prej tij.

Fuqia: 40W.

Rregullim i temperaturës 220 gradë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjaster Flokesh (Km-531)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Pjaster Flokesh (Km-531) L1,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved