Interesante

Availability: In Stock

Mashë për flokët (VGR V-596)

L1,600,00

Për kaçurrela profesionale dhe pa shumë mundim.

Temperatura maksimale e ngrohjes 200°C

Categories: ,

Përshkrim

Lloji i flokëve:  të thatë, normal, të trashë, të dëmtuar, të hollë

Materiali Qeramikë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mashë për flokët (VGR V-596)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Mashë për flokët (VGR V-596) L1,600,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved