Interesante

Availability: In Stock

Grirese Qelqi (BM-YTB02)

Brands:

L2,500,00

Grirese Qelqi

Ju ndihmon te grini ne menyre te menjehershme frutat, perimet dhe frutat e thata.

Kapaciteti i enes 2.2 Liter

Fuqia 300W

Përshkrim

Grirese Qelqi
Gjen perdorim te gjere ne kuzhine. Ju ndihmon te grini ne menyre te menjehershme frutat, perimet dhe frutat e thata.
Kapaciteti i enes 2.2 Liter
Fuqia 300W
4 thika te mprehta celik-inox

Ena është e lehtë për t’u pastruar

Perdorimi: Perdoret me pulse

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Grirese Qelqi (BM-YTB02)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Grirese Qelqi (BM-YTB02) L2,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved